Profil twarzy

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny produkty

PRX-T33® jest wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I, powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to nowa metoda biorewitalizacji skóry bez igieł, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Produkt charakteryzuje się brakiem fotouczulenia co daje możliwość wykonywania zabiegu również latem.
Zabieg przeznaczony dla obu płci, w każdym wieku.​

Wskazania do wykonania zabiegu to chęć przywrócenia napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, zmniejszenia blizn zanikowych. Zabiegi produktem PRX T-33 zmniejszają rozstępy oraz wspomagają leczenie melasmy i hiperpigmentacji skóry.

Włoski peeling medyczny do silnej biostymulacji skóry, bez efektu złuszczania. BioRePeelCl3 FND to dwufazowy wyrób medyczny do stosowania miejscowego ze szczególnym wskazaniem na twarz, szyję i dekolt. Produkt do całorocznego stosowania, bez cech fotouczulenia.

Efekty po zastosowaniu:

 • Zmniejszenie przebarwień
 • Wyrównanie kolorytu
 • Spłycenie blizn i obkurczenie porów
 • Napięcie i ujędrnienie skóry
 • Biorewitalizacja całego ciała
 • Redukcja trądziku aktywnego i zaskórnikowego

PQ-Age Evolution – jego innowacyjność polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi wskazaniami są przebarwienia i blizny po trądzikowe, a także wypełnienie zmarszczek, ale można go stosować na całym ciele – spłyca nawet rozstępy!
To nowa formuła będąca mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo. PQ AGE Evolution został wzbogacony o Komplex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB) hamującym skurcz mięśni.

Kwas trójchlorooctowy widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego.

Kwas kojowy znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry.

Kwas migdałowy pochodzący z gorzkich migdałów doskonale nawilża skórę, uzupełnia lipidy naskórka, rozświetla i dodaje blasku. Dodatkowo posiada szerokie właściwości antybakteryjne i sebostatyczne.

Koenzym Q10 bywa nazywany eliksirem młodości. Koenzym Q10 odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie i ma szerokie znaczenie dla organizmu. Z wiekiem spada jego produkcja w organizmie, dlatego należy dostarczać go zewnętrznie.

Cel zabiegów:

 • Zmniejszenie przebarwień
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Spłycenie blizn i obkurczenie porów
 • Napięcie i ujędrnienie skóry
 • Biorewitalizacja całego ciała
 • Redukcja trądziku aktywnego i zaskórnikowego

Efekt:

 • mocno napięta skóra,
 • jednolity koloryt skóry,
 • zmniejszone zmiany trądzikowe,
 • gładka skóra.

Czas trwania zabiegu – 5 – 7 minut.

Aby osiągnąć optymalny efekt najlepiej powtarzać zabieg co 3 – 4 miesiące.

Skutki uboczne – zaczerwienienie skóry.

Przeciwwskazania – ciąża, laktacja, infekcja, opryszczka, antybiotykoterapia

Peelingi chemiczne

BioRePeel
350 PLN
PQAge
350 PLN
PRX T33
350 PLN

Zabieg peelingami chemicznymi PQ Age, BioRePeel oraz PRX T-33 jest szybką i przyjemną procedurą chemicznej biorewitalizacji skóry.​

Wszystkie preparaty zarejestrowane są jako wyroby medyczne ze znakiem CE klasy I. Nie są fotouczulające, więc nie ma ograniczeń czasowych co do ich stosowania. Kuracja może być stosowana na wszystkich rodzajach skóry, co ważne również w młodym wieku, w okresie dojrzewania, ponieważ mają działanie antybakteryjne oraz antywirusowe.​

Sekret peelingu chemicznego polega na połączeniu właściwości liftingujących, odmładzających, oczyszczających oraz wybielających. W znaczący sposób poprawiają plastyczność skóry. Dlatego zalecane są dla osób borykających się z takimi problemami jak: zwiotczenie skóry na twarzy, ramionach czy biuście, rozstępy, trądzik, blizny oraz przebarwienia.