Profil twarzy

Mezoterapia

To, co dzisiaj znane jest pod pojęciem mezoterapii to przede wszystkim zabiegi estetyczne, polegające na serii drobnych i gęstych nakłuć. Ich głębokość zależy nie tylko od zastosowanych preparatów, ale przede wszystkim do problemów skórnych, których chcemy się pozbyć. Można zastosować mezoterapię igłową polegająca na nakłuwaniu skóry na głębokości około 1,5-2 mm z jednoczesnym podawaniem preparatu na konkretny problem. Mezoterapię mikroigłowa wykorzystuje się najczęściej do zwiększenia napięcia skóry, zmniejszenia widoczności blizn różnego rodzaju. Charakteryzuje się powierzchownym nakłuwaniem skóry kartridżem zawierającym od 9 do nawet 42 igiełek.

W zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystuje się różnego rodzaju preparaty zawierające sam kwas hialuronowy lub połączony z koktajlem witaminowym, solami nieorganicznymi, kofeiną, gliceryną czy śladowymi pierwiastkami.

ZASTOSOWANIE:

Nawilżenie skóry, poprawa elastyczności skóry, zwiększenie napięcia, wypłycenie zmarszczek, zmniejszenie przebarwień, zmniejszenie widoczności blizn oraz rozstępów, wspomaganie w walce z łysieniem, wspomaganie leczenia trądziku, rozjaśnienie okolic oczu, zmniejszenie „worków”pod oczami i wiele innych.

Mezoterapia może być stosowana jako mono zabieg lub jako terapia skojarzona, np. z kwasami czy osoczem bogatopłytkowym.

Cena zabiegu

Mezoterapia
350 PLN