Kriolipoliza

​Kriolipoliza to rewolucja w zakresie odchudzania. Jest to nieinwazyjna metoda służąca miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej.

Badania wykazały, że podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Co to oznacza w praktyce? Niska temperatura, która dociera wprost do adipocytów prowadzi do ich uszkodzenia. Taki rozpad komórek tłuszczowych nazywany jest lipolizą. Co ważne –  kriolipoliza jest stosowana miejscowo. Za pomocą specjalnych głowic przykładanych do konkretnej partii ciała, miejscowe działanie zapewnia pełną ochronę pozostałych tkanek. Zabieg możemy stosować praktycznie na wszystkie części ciała: brzuch, pośladki, uda, ramiona. Dzięki ustawieniom temperatury możemy dostosować intensywność zabiegu indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od budowy ciała i oczekiwanych rezultatów.

Efekt – już po pierwszym zabiegu można zaobserwować do 30% zmniejszenia depozytu.

Czas trwania zabiegu – 45 – 60 minut.

Ilość zabiegów, aby osiągnąć optymalny efekt – zależnie od indywidualnej potrzeby – zabiegi powtarzane są co 6 tygodni do osiągnięcia satysfakcjonującego wyglądu.

Skutki uboczne – chwilowy brak czucia w miejscu przyłożenia krio głowicy, zaczerwienienie skóry.

Przeciwwskazania – ciąża, aktywna infekcja, opryszczka, uszkodzona skóra w miejscu zabiegu.

Cena zabiegu kriolipolizy

Pojedynczy zabieg
250 PLN
Pakiet 2 zabiegów
450 PLN
Pakiet 3 zabiegów
650 PLN
Pakiet 4 zabiegów
850 PLN

Urządzenie do kriolipolizy