Original on Transparent.png
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram
 

CENNIK

3D Contour - endermomasaż 45 min

Pojedyncze przyłożenie głowicy

Pakiet 6 zabiegów 

Pakiet 10 zabiegów

3D Contour - fala radiowa z vaccuum 

Pojedynczy zabieg 30 min

Pojedynczy zabieg 60 min

Pakiet 6 zabiegów 6 x 30 min.

Pakiet 6 zabiegów 6 x 60 min.

Pakiet 10 zabiegów 6 x 30 min.

Pakiet 10 zabiegów 6 x 60 min.

3D Contour - lipo laser / zimny laser
czas trwania zabiegu 40 min

Pojedyncze przyłożenie

Pakiet 6 zabiegów 

Pakiet 10 zabiegów

3D Contour - kriolipoliza
czas trwania zabiegu przyłożenia jednej głowicy 60 min.

Pojedyncze przyłożenie głowicy

Dwa przyłożenia głowicy 

Trzy przyłożenia głowicy

Cztery przyłożenia głowicy

3D Contour - zabiegi łączone

Liposukcja ultradźwiękowa + lipo laser (90 minut)

Liposukcja ultradźwiękowa + rf  (90 minut)

Rf + lipo laser (90 minut) 150 złliposukcja ultradźwiękowa (15 minut) + 1 przyłożenie krio

Endermomasaż + lipo laser

Liposukcja ultradźwiękowa + endermomasaż

Osocze bogato płytkowe

Okolice oka

Twarz - 1 ampułka

Twarz, szyja  - 2 ampułki

Twarz, szyja, dekolt - 3 ampułki

Dłonie - 1 ampułka

Fibryna bogato płytkowa

Zmarszczki poprzeczne czoła

Bruzdy nosowo-wargowe

Linie marionetki

Wypełniacz autologiczny

Jedna fiolka

Wypełnianie kwasem hialuronowym

1 mL kwasu hialuronowego

Usta

Stymulatory tkankowe

Profhilo®

Nucleofill

Ejal 40

Peelingi chemiczne

BioRePeel

PQAge

PRC T33

Toksyna botulinowa (botoks)

Lwia zmarszczka

Zmarszczki poprzeczne czoła

Kurze łapki

Cennik zabiegów medycyny estetycznej w Gliwicach

Chociaż wydawać by się mogło, że zabiegi medycyny estetycznej są drogie, tak naprawdę nie do końca jest to prawda. Jest to swojego rodzaju mit, który obalają chociażby takie gabinety jak nasz. Jeśli zatem interesuje nas np. lipoliza iniekcyjna cena wcale nie jest wygórowana, a wręcz można powiedzieć, że jest to zabieg na każdą kieszeń.

Powinniśmy mieć na uwadze fakt, że na ogół bardzo ciężko nadążyć za wszelkimi postępami w przeróżnych dziedzinach nauki. Podobnie wygląda to w wypadku medycyny. Dzisiejsze operacje, które wykonuje się jedynie przy pomocy drobnego ukłucia, niegdyś wymagały wiele pracy oraz poważnych rozcięć. Zupełnie podobnie wygląda to w wypadku wizyty u dentysty, które to jeszcze nie tak dawno, wydawały się nam być znacznie bardziej przerażające. Wszystko to jednak, z uwagi na dostęp do coraz to lepszych technologii i rozwiązań. Okazuje się, że aktualnie dostęp do rzeczy, które kilkanaście lat temu mogły kosztować majątek, dzisiaj są bardzo tanie, a niekiedy nawet i darmowe.

Jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, te z pewnością są jedną z tych sfer, w których przekonania ogółu przysłaniane są przez fakty. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, że są one tanie lub też drogie, gdyż w głównej mierze wszystko zależy tutaj od tego, jaki dokładnie zabieg zechcemy wykonać. Na pewno nie możemy tutaj popadać w skrajność i myśleć, że nie stać nas na jakiekolwiek zabiegi tego rodzaju. Nie każdy z nich, wiąże się z kosztem, który będzie ponad nasze możliwości finansowe. Z drugiej strony, wcale nie oznacza to też, że będą one miały niską skuteczność.

Ceny zabiegów estetyczny, a ich rodzaje

Warto cofnąć się kilka lat wstecz, przypominając sobie o tym, że zabiegi medycyny estetycznej były swojego rodzaju tematem tabu. Nawet celebryci, znani artyści, czy też prezenterzy telewizyjni dość skrzętnie ukrywali przed opinią publiczną fakty na temat tego, że przeszli np. lifting twarzy, korekcję nosa, czy też powiększanie bądź plastykę piersi. Dziś, szerokie grono osób nie wstydzi się mówić o tym otwarcie na forum publicznym. Medycyna estetyczna weszła do kanonu i jest zupełnie normalna, obok wszystkich innych zabiegów. Jest też ogólnodostępna dla wszystkich, nie tylko dla osób ze świata show biznesu i z wyższych sfer.

Istnieje wiele rodzajów zabiegów tego typu, jednak wszystkie z nich należą do ogólnego działu, jakim jest medycyna estetyczna. Ich odrębny typ będzie w głównej mierze zależny od tego, jaki zabieg potrzebny jest zatem do wykonania. Ich celem może być po prostu poprawa stricte fizycznego wyglądu pacjenta ale, co bardzo ważne, ich efekty są na tyle zadowalające, że poprawiają nie tylko wygląd fizyczny, ale też samopoczucie pacjenta oraz jego samoocenę.