• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram
 

Konsultacja przed zabiegiem

Mezoterapia igłowa - powieki

Mezoterapia igłowa - twarz, szyja, dekolt lub grzbiety rąk (jedna okolica)

Mezoterapia igłowa - dwie okolice jednocześnie

Mezoterapia igłowa - trzy okolice jednocześnie

Mezoterapia mikroigłowa Derma-Pen - powieki (okolice pod łukiem brwiowym)

Mezoterapia mikroigłowa Derma-Pen - twarz

Mezoterapia mikroigłowa Derma-Pen - powieki (okolice pod łukiem brwiowym)

Mezoterapia mikroigłowa Derma-Pen - twarz, szyja, dekolt lub grzbiety rąk (dwie okolice do wyboru)

Mezoterapia mikroigłowa Derma-Pen - powieki (okolice pod łukiem brwiowym)

Mezoterapia igłowa - intensywne nawilżanie - jedna okolica (twarz, szyja, dekolt, grzbiety rąk) z użyciem 1 ml preparatu

Mezoterapia igłowa - intensywne nawilżanie - jedna okolica (twarz, szyja, dekolt, grzbiety rąk) z użyciem 2 ml preparatu

Mezoterapia igłowa - likwidacja przebarwień  - twarz, szyja, dekolt lub grzbiety rąk (jedna okolica)

Mezoterapia osoczem - powieki

Mezoterapia osoczem - twarz, szyja, dekolt lub grzbiety rąk (jedna okolica)

Mezoterapia osoczem - twarz, szyja, dekolt lub grzbiety rąk (dwie okolice jednocześnie)

Mezoterapia osoczem - twarz, szyja, dekolt lub grzbiety rąk (trzy okolice jednocześnie)

Mezoterapia igłowa - spłycanie rozstępów  -  uda, brzuch, pośladki (wybrana okolica)

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Derma-Pen - spłycanie rozstępów  -  wybrana okolica do 5 linni

Mezoterapia igłowa - redukcja skórki pomarańczowej - uda, pośladki, ramiona (wybrana okolica)

Mezoterapia igłowa - lipoliza - różne okolice ciała (brzuch, biodra, "bryczesy", podwójny podbródek, itp.) w zależności od użytej ilości preparatu

Cennik zabiegów medycyny estetycznej

Chociaż wydawać by się mogło, że zabiegi medycyny estetycznej są drogie, tak naprawdę nie do końca jest to prawda. Jest to swojego rodzaju mit, który obalają chociażby takie gabinety jak nasz. Jeśli zatem interesuje nas np. lipoliza iniekcyjna cena wcale nie jest wygórowana, a wręcz można powiedzieć, że jest to zabieg na każdą kieszeń.

Powinniśmy mieć na uwadze fakt, że na ogół bardzo ciężko nadążyć za wszelkimi postępami w przeróżnych dziedzinach nauki. Podobnie wygląda to w wypadku medycyny. Dzisiejsze operacje, które wykonuje się jedynie przy pomocy drobnego ukłucia, niegdyś wymagały wiele pracy oraz poważnych rozcięć. Zupełnie podobnie wygląda to w wypadku wizyty u dentysty, które to jeszcze nie tak dawno, wydawały się nam być znacznie bardziej przerażające. Wszystko to jednak, z uwagi na dostęp do coraz to lepszych technologii i rozwiązań. Okazuje się, że aktualnie dostęp do rzeczy, które kilkanaście lat temu mogły kosztować majątek, dzisiaj są bardzo tanie, a niekiedy nawet i darmowe.

Jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, te z pewnością są jedną z tych sfer, w których przekonania ogółu przysłaniane są przez fakty. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, że są one tanie lub też drogie, gdyż w głównej mierze wszystko zależy tutaj od tego, jaki dokładnie zabieg zechcemy wykonać. Na pewno nie możemy tutaj popadać w skrajność i myśleć, że nie stać nas na jakiekolwiek zabiegi tego rodzaju. Nie każdy z nich, wiąże się z kosztem, który będzie ponad nasze możliwości finansowe. Z drugiej strony, wcale nie oznacza to też, że będą one miały niską skuteczność.

Ceny zabiegów estetyczny, a ich rodzaje

Warto cofnąć się kilka lat wstecz, przypominając sobie o tym, że zabiegi medycyny estetycznej były swojego rodzaju tematem tabu. Nawet celebryci, znani artyści, czy też prezenterzy telewizyjni dość skrzętnie ukrywali przed opinią publiczną fakty na temat tego, że przeszli np. lifting twarzy, korekcję nosa, czy też powiększanie bądź plastykę piersi. Dziś, szerokie grono osób nie wstydzi się mówić o tym otwarcie na forum publicznym. Medycyna estetyczna weszła do kanonu i jest zupełnie normalna, obok wszystkich innych zabiegów. Jest też ogólnodostępna dla wszystkich, nie tylko dla osób ze świata show biznesu i z wyższych sfer.

Istnieje wiele rodzajów zabiegów tego typu, jednak wszystkie z nich należą do ogólnego działu, jakim jest medycyna estetyczna. Ich odrębny typ będzie w głównej mierze zależny od tego, jaki zabieg potrzebny jest zatem do wykonania. Ich celem może być po prostu poprawa stricte fizycznego wyglądu pacjenta ale, co bardzo ważne, ich efekty są na tyle zadowalające, że poprawiają nie tylko wygląd fizyczny, ale też samopoczucie pacjenta oraz jego samoocenę.

© 2019 by Company Name. Proudly created with Wix.com