Original on Transparent.png
Photogenica-PHX247079272.jpg
Kontakt

Dziękujemy za przesłanie! Odpowiemy na Twoje pytanie wkrótce.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

Usta na płasko - wypełnianie, konturowanie kwasem hialuronowym 

Modelki - usta na płasko

450 zł - wypełnienie 1 ml

Wypełnianie ust, za pomocą kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy sieciowany związkiem BDDE na usta to szansa, aby doszło do ich kompleksowej regeneracji, za pomocą nawilżania tkanek. Z uwagi na stosowanie preparatów, które wzbogacone są dodatkowo w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, istnieje możliwość nadania odpowiedniej objętości i kształtu ustom uzyskując efekt, który zadowoli pacjenta.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Chociaż zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie należy do najtrudniejszych, jednak dla pełnego bezpieczeństwa pacjentów, zawsze przeprowadzana jest uprzednia konsultacja medyczna.

Pierwszym krokiem, jest nałożenie na usta specjalnego preparatu znieczulającego w formie kremu zawierającego lidokainę. Zabieg, to nic innego jak wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w głąb naskórka, w dokładnie te miejsca, gdzie potrzebne są zmiany. Czy jest to sam konur ust czy też czerwień wargowa, jako uzupełnienie i wypełnienie.  Kwas hialuronowy posiada wyjątkowo plastyczną postać żelu. Ten doskonale uzupełnia wszystkie te miejsca, gdzie pojawiły się zwiotczenia, bruzdy, a także gdzie brakuje objętości.

Podczas zabiegu korygowania ust, kwas hialuronowy podawany jest za pomocą ampułkostrzykawki. Zawsze przy przerywaniu ciągłości tkanek mogą pojawić się zasinienia i opuchlizna, są to naturalne zjawiska mijające w ciągu kilku dniu po zabiegu.

5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

PRODUKTY

INFINI Premium Filler AQUABOOSTER zapewnia natychmiastowe odmłodzenie i nawodnienie skóry, a także widoczną poprawę napięcia i gęstości.
Produkt długotrwale uzupełnia niedobory fizjologicznego kwasu hialuronowego zwiększając spoistość skóry oraz jej możliwości regeneracyjne. Długotrwałe nadanie objętości oraz działanie wygładzające wynika z wysokiej zawartości delikatnie sieciowanego kwasu hialuronowego o spowolnionym procesie absorpcji. Zastosowanie wybitnie wysokiej zawartości kwasu hialuronowego zapewnia dogłębną odbudowę struktury skóry i widoczne efekty już po jednym zabiegu.

Wypełniacz 1.jpg

INFINI Premium Filler M to ultra gładki żel sieciowanego kwasu hialuronowego do zwiększania objętości tkanek miękkich i korekcji średnich i głębokich zmarszczek. Produkt dedykowany także do modelowania konturów i wypełniania objętości ust, a także korekcji ubytków tkanek miękkich w obrębie ust takich jak: pionowe zmarszczki okolicy ust, linie marionetek oraz opadające kąciki. Wysoka plastyczność i gładkość preparatu kwalifikuje go do modelowania ust nowoczesnymi technikami powierzchownymi.

Wypełniacz 2.jpg

ART FILLER® KOREKCJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE - INDUKCJA TKANKI MODELOWANIE, WYPEŁNIANIE, REGENERACJA 

 

Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na niezwykle precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki czas rekonwalescencji po zabiegu. Naukowcy z Labolatoires Filorga uzyskali to łącząc wolne cząsteczki kwasu hialuronowego z różnymi długościami łańcuchów kwasu zmodyfikowanego. Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimeryczną), potwierdziły spektakularną skuteczność produktu, ich trwałość wynoszącą aż do 18 miesięcy. 

Wypełniacz 3.jpg