• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

WYPENIANIE KWASEM HIALURONOWYM 

Powiększanie lub też modelownie ust za pomocą kwasu hialuronowego, to zupełnie naturalny zabieg. Co więcej, można wykonać go w wypadku większości pacjentów. Dzięki niemu, udaje się uzyskać satysfakcjonujące efekty, jeżeli chodzi kształt, ale też strukturę oraz koloryt ust.

Pewne mankamenty, kompleksy, czy też niezadowolenie z wyglądu swoich ust, spowodowane są genetycznymi uwarunkowaniami. Najpopularniejsze problemy do chociażby zbyt mała objętość lub też asymetria ust. Dzięki medycynie estetycznej, możemy sobie pozwolić na w pełni naturalne powiększanie i modelowanie ust.

Jednym z czynników, które powodują złą kondycję ust, jest też proces fotostarzenia się skóry, który wywołuje nie tylko upływ czasu, ale też negatywny wpływ wielu czynników zewnętrznych. Należy tutaj wspomnieć chociażby o działaniu promieni słonecznych, wahaniach temperatury, nadmiernej ekspozycji na wiatr, czy też nadprodukcji wolnych rodników oraz osłabieniu kolagenowych włókien. Kwas hialuronowy sprawia, że usta stają się jędrne, a także poprawia się ich koloryt.

Istnieje wiele powodów, dla których zabieg lips up wydaje się być konieczny. Warto tutaj wspomnieć o pewnych zaburzeniach nawilżenia, do których dochodzi w wyniku spadku poziomu kwasu hialuronowego podczas procesu starzenia. Usta stają się przesuszone oraz zwiotczałe, co prowadzi do utraty objętości. W takim przypadku, modelowanie ust kwasem hialuronowym sprawia, że usta mogą uzyskać odpowiedni kształt oraz strukturę.

Wypełnianie ust, za pomocą kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy sieciowany związkiem BDDE na usta to szansa, aby doszło do ich kompleksowej regeneracji, za pomocą nawilżania tkanek. Z uwagi na stosowanie preparatów, które wzbogacone są dodatkowo w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, istnieje możliwość nadania odpowiedniej objętości i kształtu ustom uzyskując efekt, który zadowoli pacjenta.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – na czym polega zabieg?

Chociaż zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie należy do najtrudniejszych, jednak dla pełnego bezpieczeństwa pacjentów, zawsze przeprowadzana jest uprzednia konsultacja medyczna.

Pierwszym krokiem, jest nałożenie na usta specjalnego preparatu znieczulającego w formie kremu zawierającego lidokainę. Zabieg, to nic innego jak wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w głąb naskórka, w dokładnie te miejsca, gdzie potrzebne są zmiany. Czy jest to sam konur ust czy też czerwień wargowa, jako uzupełnienie i wypełnienie.  Kwas hialuronowy posiada wyjątkowo plastyczną postać żelu. Ten doskonale uzupełnia wszystkie te miejsca, gdzie pojawiły się zwiotczenia, bruzdy, a także gdzie brakuje objętości.

Podczas zabiegu korygowania ust, kwas hialuronowy podawany jest za pomocą ampułkostrzykawki. Zawsze przy przerywaniu ciągłości tkanek mogą pojawić się zasinienia i opuchlizna, są to naturalne zjawiska mijające w ciągu kilku dniu po zabiegu.

© 2019 by Company Name. Proudly created with Wix.com