Profil twarzy

O nas

Mgr Ewa Bogacz

Założyciel i właściciel gabinetu, ekspert.

Łączy wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze medycznym z pasją rozwoju biznesu ugruntowaną   wykształceniem ekonomicznym i dziale nauk o zarządzaniu. Pasjonat optymalnego łączenia technik i preparatów w celu osiągnięcia pożądanego przez Klienta efektu. Propagator wykorzystania osocza bogato płytkowego w medycynie estetycznej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w sektorze medycznym.

Ukończyła liczne kursy z zakresu mezoterapii mikro igłowej, igłowej twarzy i innych obszarów ciała, lipolizy iniekcyjnej, stymulatorów tkankowych. Przede wszystkim jednak jest zwolennikiem terapii osoczem bogato płytkowym, jako jedynym preparatem łączącym naturalne procesy gojenia i rewitalizacji z pięknem. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach dla specjalistów.

Dr n. med. Beata Kaźmierczak-Pilch

Ekspert

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od ponad 10 lat pracuje jako lekarz rodzinny. Tytuł specjalisty medycyny rodzinnej uzyska w 2013 roku, natomiast tytuł Doktora Nauk Medycznych w 2018 roku.

Obecnie oprócz pracy lekarza spełnia się jako pracownik naukowy prowadząc zajęcia ze studentami w GWSP w Chorzowie. Medycyna estetyczna pozostaje w kręgu jej zainteresowań od wielu lat – staram się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, a także w warsztatach szkoleniowych.

W swojej praktyce stawiam nacisk na bezpieczeństwo, zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta, dobór odpowiedniego preparatu i technik zbiegów.

Nasz gabinet