Profil twarzy

Cennik

Endermomasaż

Pojedynczy zabieg
150 PLN
Pakiet 6 zabiegów
810 PLN
Pakiet 10 zabiegów
1200 PLN

RF + vacuum

Pojedynczy zabieg
90 PLN
Pakiet 6 zabiegów
480 PLN
Pakiet 10 zabiegów
750 PLN

Liposukcja ultradźwiękami

Pojedynczy zabieg
90 PLN
Pakiet 6 zabiegów
480 PLN
Pakiet 10 zabiegów
750 PLN

Kriolipoliza

Pojedynczy zabieg
250 PLN
Pakiet 2 zabiegów
450 PLN
Pakiet 3 zabiegów
650 PLN
Pakiet 4 zabiegów
850 PLN

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Neauvia Organic Stimulate LV
500 PLN

Usta

Neauvia Organic intense Lips
600 PLN

Stymulatory tkankowe

Phormae
750 PLN
Elisir Col
750 PLN
Sisthaema Hevo + T
999 PLN
Nucleofill Strong
750 PLN

Stymulatory autologiczne

Osocze bogato płytkowe 1 amp.
450 PLN
Osocze bogato płytkowe 2 amp.
700 PLN
Osocze bogato płytkowe 3 amp.
950 PLN
Fibryna bogato płytkowa 1 amp.
450 PLN
Wypełniacz autologiczny 1 amp.
500 PLN

Peeling chemiczny

BioRePeel
350 PLN
PQ Age
350 PLN
PRX T33
350 PLN

Botox

1 obszar* (*kurze łapki, *lip flip, *lwia zmarszczka, *zmarszczki poprzeczne czoła)
350 PLN

Mezotarapia

Pojedynczy zabieg
350 PLN
;

Cennik zabiegów medycyny estetycznej w Gliwicach

Chociaż wydawać by się mogło, że zabiegi medycyny estetycznej są drogie, tak naprawdę nie do końca jest to prawda. Jest to swojego rodzaju mit, który obalają chociażby takie gabinety jak nasz. Jeśli zatem interesuje nas np. lipoliza iniekcyjna cena wcale nie jest wygórowana, a wręcz można powiedzieć, że jest to zabieg na każdą kieszeń.​

Powinniśmy mieć na uwadze fakt, że na ogół bardzo ciężko nadążyć za wszelkimi postępami w przeróżnych dziedzinach nauki. Podobnie wygląda to w wypadku medycyny. Dzisiejsze operacje, które wykonuje się jedynie przy pomocy drobnego ukłucia, niegdyś wymagały wiele pracy oraz poważnych rozcięć. Zupełnie podobnie wygląda to w wypadku wizyty u dentysty, które to jeszcze nie tak dawno, wydawały się nam być znacznie bardziej przerażające. Wszystko to jednak, z uwagi na dostęp do coraz to lepszych technologii i rozwiązań. Okazuje się, że aktualnie dostęp do rzeczy, które kilkanaście lat temu mogły kosztować majątek, dzisiaj są bardzo tanie, a niekiedy nawet i darmowe.​

Jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, te z pewnością są jedną z tych sfer, w których przekonania ogółu przysłaniane są przez fakty. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, że są one tanie lub też drogie, gdyż w głównej mierze wszystko zależy tutaj od tego, jaki dokładnie zabieg zechcemy wykonać. Na pewno nie możemy tutaj popadać w skrajność i myśleć, że nie stać nas na jakiekolwiek zabiegi tego rodzaju. Nie każdy z nich, wiąże się z kosztem, który będzie ponad nasze możliwości finansowe. Z drugiej strony, wcale nie oznacza to też, że będą one miały niską skuteczność.

Ceny zabiegów estetyczny, a ich rodzaje​

Warto cofnąć się kilka lat wstecz, przypominając sobie o tym, że zabiegi medycyny estetycznej były swojego rodzaju tematem tabu. Nawet celebryci, znani artyści, czy też prezenterzy telewizyjni dość skrzętnie ukrywali przed opinią publiczną fakty na temat tego, że przeszli np. lifting twarzy, korekcję nosa, czy też powiększanie bądź plastykę piersi. Dziś, szerokie grono osób nie wstydzi się mówić o tym otwarcie na forum publicznym. Medycyna estetyczna weszła do kanonu i jest zupełnie normalna, obok wszystkich innych zabiegów. Jest też ogólnodostępna dla wszystkich, nie tylko dla osób ze świata show biznesu i z wyższych sfer.

Istnieje wiele rodzajów zabiegów tego typu, jednak wszystkie z nich należą do ogólnego działu, jakim jest medycyna estetyczna. Ich odrębny typ będzie w głównej mierze zależny od tego, jaki zabieg potrzebny jest zatem do wykonania. Ich celem może być po prostu poprawa stricte fizycznego wyglądu pacjenta ale, co bardzo ważne, ich efekty są na tyle zadowalające, że poprawiają nie tylko wygląd fizyczny, ale też samopoczucie pacjenta oraz jego samoocenę.